11 грудня у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії ім. М. Щепкіна відбувся міський фестиваль КВК «Кубок Мера - 2019».

На фестивалі Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представляла команда «ТаТиШо», до складу якої ввійшли: Рокіта Ярослав (4 курс), Деулін Дмитро, Домантович Ярослав ( 2 курс), Рогов Георгій, Чалий Сергій, Кузько Богдан, Тесленко Єва (1 курс).

Учасники команди були добре підготовлені і гідно представили наш заклад вищої освіти. У конкурсі «Фрістайл» команда виступила динамічно і змогла завоювати симпатію глядачів. Сподобались журі й дотепні відповіді нашої команди в конкурсі «Розминка», за що вони отримали високі оцінки і за результатами обох конкурсів посіли почесне 2 місце.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ вітає команду з гарним виступом і бажає творчих успіхів, нових перемог та здобутків!