Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло відвідала КУ Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка з метою проведення профорієнтаційної роботи. З учнями 11 класу була проведена бесіда про особливості вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС, можливості, які надаються студентам під час навчання за спеціальностями «Право» і «Правоохоронна діяльність».

Також учням повідомили, що гарантоване працевлаштування, соціальний захист з боку держави отримують курсанти, підготовку яких розпочато у 2019 році у Сумській філії ХНУВС за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за державним замовленням.

Школярі із зацікавленістю прослухали інформацію. Усі бажаючі одержали рекламні матеріали.