Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ оголошує ДОДАТКОВИЙ НАБІР на спеціальності 081 Право (на основі повної загальної середньої освіти, ОКР «молодший спеціаліст» та ступеня вищої освіти «бакалавр») та 262 Правоохоронна діяльність (на основі ступеня вищої освіти «бакалавр»).

Подання заяв триває до 01.10.2021 року!

Всю інформацію Ви можете отримати, звернувшись до приймальної комісії Сумської філії ХНУВС (вул. Миру, 24, каб. 201, тел. 33-03-18)

Повідомляємо, що в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ буде проведено табірний збір із 25 серпня по 11 вересня 2021 року, тому Вам необхідно прибути до Сумської філії ХНУВС (база № 2 за адресою: м. Суми, вул. Генерала Доватора, 41) до 16 год. 00 хв. 25 серпня 2021 року.

Перелік речей, необхідних курсанту для проходження табірного збору та навчання

 

№ з/п Найменування Зразок
1. Портфель чорного кольору для канцелярського приладдя
2. Цивільний одяг та одяг ділового стилю (брюки темного кольору, сорочка світлого кольору, черевики чорного кольору)  
3. Спортивний костюм та спортивне взуття (кросівки або кеди)  
4. Футболки бавовняні (чорного кольору – 2 шт., білого – 1 шт. однотонні без написів та орнаменту, круглим коміром)
5. Капці гумові для прийняття душу
6. Шкарпетки чорного кольору (не менше ніж 5 пар)  
7. Не менше 3-х комплектів натільної білизни (труси, майки)  
8. Носова хустка (не менше 2-х), гребінець, рушник  
9. Засоби особистої гігієни (мило, шампунь, зубна паста та щітка, приладдя для гоління, туалетний папір тощо). Повинні бути в дорожньому органайзері.
10. Нитки чорного, темно-синього та білого кольору, голки.  
11. Канцелярське приладдя: ручки – не менше 2-х шт.; олівець простий, лінійка, гумка, зошит загальний у клітинку – 6 шт. (48 арк.), записна книжка, папір А4 білого кольору – 500 арк.  
12. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду – по 2 примірники кожного  
13. Ліхтар кишеньковий
14. Довідка про дослідження на COVID-19  
15. Засоби індивідуального захисту (маски, дезінфікуючий засіб індивідуального використання (кишеньковий)

 

Додаткову інформацію Ви зможете отримати за телефонами:

(050)1419436 – начальник курсу майор поліції Товстуха Сергій Олександрович,

(050)4052057 – заступник начальника курсу старший лейтенант поліції Паніотов Сергій Сергійович.

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги вступників! Завершилось формування особових справ на вступ до лав курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Для курсантів гарантовано:

1. Навчання за державним замовленням (безкоштовне навчання, денна форма навчання).
2. Забезпечення форменим одягом.
3. Проживання та харчування за рахунок держави.
4. Медичне забезпечення.

Навчання триває три роки, по закінченню якого ти отримуєш:
- спеціальне офіцерське поліцейське звання – лейтенант поліції;
- ступень вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю «Правоохоронна діяльність»;
- з моменту складання присяги – вже розпочинається твій стаж роботи в органах Національної поліції;
- відповідні знання, уміння і навички.

У разі виникнення додаткових питань звертайтеся за допомогою до провідного фахівця Сумської філії ХНУВС за телефоном (066) 45-88-018 (Цвітана Сергіївна).

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги вступників на денну та заочну форми навчання до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб): реєстрацію електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів розпочато 1 липня 2021 року на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Електронні заяви можна буде подавати з 14 липня.

16 липня о 18:00 закінчується подання заяв від тих, хто вступає за співбесідою, вступними іспитами, творчим конкурсом на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти. 

23 липня о 18:00 закінчується подання заяв від тих, хто вступає за результатами ЗНО на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР «молодший спеціаліст». 

13 серпня о 18:00 закінчується подання заяв від тих, хто вступає за результатами ЗНО та творчого конкурсу на заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР «молодший спеціаліст». 

23 липня о 18:00 закінчується подання заяв від тих, хто вступає за результатами ЄВІ/ЄФВВ на денну та заочну форми навчання на основі ступеня вищої освіти «бакалавр» для здобуття ступеня «магістр». 

Також на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ опубліковані покрокові відео і текстові інструкції, щодо реєстрації електронних кабінетів вступників на основі повної загальної середньої освіти, на основі ОКР молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра та на основі ступеня бакалавра для здобуття ступеня вищої освіти магістр.

Радимо уважно їх переглянути:

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні вступники на магістратуру 081 Право нагадуємо Вам, що 02 липня 2021 року відбудеться єдине фахове вступне випробування. 

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадуємо Вам, що маючи диплом спеціаліста (магістра) з будь-якої спеціальності Ви маєте можливість вступити до Сумської філії ХНУВС на магістра за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність БЕЗ ЗНО (складаючи внутрішні екзамени).

Нагадуємо, що вступна кампанія розпочалася з 1 липня 2021 року - обов'язкове сворення електронних кабінетів.

З 15 липня 2021 року обов'язкова подача електронних заявок для всіх вступників (які вступають за результатами ЗНО).

Кандидати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб подають особисто:

 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство, iдентифікаційний код;
 • 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • медична довідка 086/о, виписка щеплень та виписка флюорографії (для денної форми навчання);

Для додаткової інформації звертатися до відповідальної особи за вступну кампанію у Сумській філії ХНУВС Баранової Цвітани Сергіївни (м. Суми, вул. Миру, 24, каб. 201, тел. 33-03-18).

 

Online зустріч щодо вступу до Сумської філіїї з майбутніми вступниками

Захід тривав 2 години у форматі «запитання-відповідь».
До заходу підключились 100 локацій, які охопили понад 200 учасників із різних міст Сумської та Харківської областей (у кого було вимкнено камеру, то на відео Вас не видно).

Шановні абітурієнти, завершилася реєстрація вступників для складання єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Нагадуємо Вам, що маючи диплом спеціаліста (магістра) з будь-якої спеціальності Ви маєте можливість вступити до Сумської філії ХНУВС на магістра за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність БЕЗ ЗНО (складаючи внутрішні екзамени).

Нагадуємо, що вступна кампанія розпочинається з 1 липня 2021 року.

Кандидати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб подають особисто:

 • документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
 • сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
 • копію документа, що посвідчує особу та громадянство, iдентифікаційний код;
 • 6 кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • медична довідка 086/о, виписка щеплень та виписка флюорографії (для денної форми навчання);
 • довідка з сільської ради (за формою 13) для врахування сільського коефіцієнту.

Для додаткової інформації звертатися до відповідальної особи за вступну кампанію у Сумській філії ХНУВС Баранової Цвітани Сергіївни (м. Суми, вул. Миру, 24, каб. 201, тел. 33-03-18).

Увага!

Якщо ти хочеш стати курсантом Сумської філії ХНУВС! З 1 листопада розпочалася електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

Допомогу у заповненні анкети вам надасть наш фахівець Цвітана Сергіївна (тел. 066-45-88-018), електронна пошта (vstupsf@univd.edu.ua)

Зроби свій вибір!

Навчання за державним замовленням до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/) на сайті Національної поліції України.

Увага! Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ надає консультативну допомогу кандидатам на навчання за державним замовленням в заповненні online анкети для реєстрації на сайті https://osvita.np.gov.ua та початковому зборі документів для формування особових справ.

Наша адреса: м. Суми, вул. Миру, 24, телефони приймальної комісії: (0542) 33-03-18, (0542) 33-51-71.

Контактна інформація для звернення щодо оформлення особових справ підрозділів організації відбору кандидатів на навчання (рекрутингового центру) Головного управління Національної поліції в Сумській області:

Адреса для прийому документів: 40000, м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 23.

Контактні телефони: (099) 417-70-22, (068) 564-82-48, (0542) 66-70-46, (0542) 66-71-13

Електронна адреса: sumysov@gmail.com

Інформація для абітурієнтів

Навчання за державним замовленням

Денна форма навчання (курсанти)

Спеціальність, термін навчання Вступні випробування (конкурсний бал 125), ваговий коефіцієнт
262 Правоохоронна діяльність
3 роки

- українська мова (ЗНО) (min бал 100), 0,2;

- історія України (ЗНО) (min бал 100), 0,25;

- творчий конкурс (min бал 100), 0,2;

- іспит з фізичної підготовленості (min бал 100), 0,25;

- середній бал атестату - 0,1

 

ЕТАПИ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА ОСВІТНІМ СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР»

Навчання за кошти фізичних та юридичних осіб
(денна або заочна форма навчання)

Підготовка бакалаврів на базі повної загальної середньої освіти

 

Спеціальність, термін навчання Вступні випробування (min кількість балів), ваговий коефіцієнт

081 Право (конкурсний бал 140)
денна форма: 3 роки 10 місяців 

заочна форма: 3 роки 10 місяців 

- українська мова і література (ЗНО) (min бал 100), 0,3;

- історія України (ЗНО)  (min бал 100), 0,4;

- математика або іноземна мова (ЗНО) (min бал 100), 0,2;

- середній бал атестату - 0,1

262 Правоохоронна діяльність (конкурсний бал 100)
денна форма: 2 роки 10 місяців 

заочна форма: 3 роки 6 місяців 

- українська мова (ЗНО) (min бал 100), 0,3;

- історія України (ЗНО) (min бал 100), 0,35;

- творчий конкурс (min бал 100), 0,25;

- середній бал атестату - 0,1

 

Підготовка бакалаврів на базі ступеня вищої освіти «молодший бакалавр»

(ОКР «молодший спеціаліст») 

 

Спеціальність, термін навчання Вступні випробування (min кількість балів), ваговий коефіцієнт

081 Право (конкурсний бал 100)
денна форма: 2 роки 10 місяців (для вступників на базі іншої спеціальності) 

денна форма: 2 роки (для вступників на базі юридичної освіти) 

заочна форма: 2 роки 10 місяців (для вступників на базі іншої спеціальності) 

заочна форма: 2 роки (для вступників на базі юридичної освіти) 

- українська мова і література (ЗНО) (min бал 100), 0,25;

- предмет на вибір вступника (ЗНО: біологія, географія, історія, математика, фізика, хімія) (min бал 100), 0,25 ;

- фахове випробування (кримінальне право (тестуавння)) (min бал 100), 0,5

  

Підготовка магістрів

 

Спеціальність, термін навчання Вступні випробування (min кількість балів), ваговий коефіцієнт

081 Право (конкурсний бал 100)
денна форма: 1 рік 6 місяців 

заочна форма: 1 рік 8 місяців 

- ЄФВВ з права (ЗНО) (min бал 100), 0,5;

- ЄФВВ з НЗПК (ЗНО) (min бал 100), 0,25;

- єдиний вступний іспит (іноземна мова (ЗНО)) (min бал 100), 0,25;

Вступ на магістра 081 Право можливий на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра на базі будь-якої спеціальності

262 Правоохоронна діяльність (конкурсний бал 100)
денна форма: 1 рік 6 місяців 

заочна форма:1 рік 8 місяців 

Вступ на базі диплома спеціаліста або магістра здійснюється на основі внутрішніх екзаменів:

- вступний іспит з іноземної мови - (min бал 100), 0,5;

- комплексний іспит з правоохоронної діяльності (min бал 100), 0,5

Вступ на базі диплома бакалавра здійснюється:

- єдиний вступний іспит (іноземна мова ЗНО)) - (min бал 100), 0,5;

- комплексний іспит з правоохоронної діяльності - (min бал 100), 0,5

Вступ на магістра 262 Правоохоронна діяльність можливий на базі будь-якої спеціальності.

 

До уваги абітурієнтів!

На виконання положень Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 191 «Деякі питання запровадження індикативної собівартості» у Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено вартість навчання на 2020 рік.