Студенти та курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ» взяли участь у святковій молодіжній програмі «Студент року 2019».

На початку заходу студенти Сумської філії отримали грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної творчості та з нагоди Дня студента, а саме Грамоту Голови Сумської обласної державної адміністрації отримав Ярослав Рокіта (4 курс) та Грамоти Сумського міського голови вручили Валерії Будяк (3 курс) і Гайдар Марині (2 курс).

У святковій молодіжній програмі «Студент року 2019 року» Сумську філію представляла студентка 2 курсу Марина Гайдар ( номінація «Комплексна характеристика») .

Переможці вузівського конкурсу «Кращий студент» отримали подяки за участь у наступних номінаціях: « громадський діяч » – Кулібаба Єлизавета (студентка 3 курсу); «кращий медійник» - Терещенко Анна (студентка 2 курсу), «кращий спортсмен» - Гайдуков Богдан (курсант 1 курсу); «кращий вокаліст» – Березова Анна (курсант 1курсу); «кращий танцівник» – Шендрик Вікторія (курсант 1 курсу); «кращий волонтер» - Легкобит Олександр (студент 4 курсу); «кращий науковець» - Кісіленко Анастасія (студентка 3 курсу), «оригінальний жанр» - Рокіта Ярослав (студент 4 курсу).

Під час урочистої церемонії з творчими номерами виступили учасники художньої самодіяльності: Ніколенко Ілона, Петренко Річард, Березова Анна, Шендрик Вікторія, Кірієнко Поліна та творча студентська молодь першого курсу: Мартиненко Анна, Ткаченко Ірина, Радчук Аліна, Приходько Дарина, Остапенко Богдан, Ярошенко Костянтин, Великодна Інна, Білодід Аріна, Коваленко Євгенія, Богомолець Світлана.

Колектив філії вітає студентів та курсантів і бажає успіхів у навчанні, творчих, наукових та спортивних здобутків, мати активну життєву та громадську позицію, реалізовувати свої можливості і брати активну участь у студентському житті свого закладу вищої освіти, міста та області.