Питання платіжної безпеки є надзвичайно актуальними у наш час через поширенням різноманітних видів шахрайства: телефонного, при онлайн-купівлях і т.д.

З огляду на це, старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська та студенти 3 курсу у рамках вивчення дисципліни «Фінанси» прийняли участь у вебінарі «Лайфхаки з платіжної безпеки», що відбувся у рамках святкування в Україні Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week). Спікером вебінару виступила Тетяна Машлаковська, Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності, Національний банк України.

Учасники під час заходу дізналися, як не потрапити на гачок шахраїв, як безпечно купувати онлайн, як розпізнавати види та сценарії платіжного шахрайства.