Старшим викладачем кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Петровською в рамках вивчення дисципліни «Основи охорони праці» для студентів четвертого курсу денної форми навчання було організовано проведення бінарного заняття за участю доцента кафедри електроенергетики Сумського державного університету, кандидата фізико-математичних наук Михайла Петровського.

У рамках вивчення теми «Основи фізіології та гігієни праці » проведено лекцію «Енергоефективні джерела штучного освітлення». Михайло Васильович розповів студентам про існуючі джерела штучного освітлення, їх еволюцію, переваги та недоліки кожного виду. Авторська презентація забезпечила наочність сприйняття викладеного матеріалу студентами.

Заняття було проведено у режимі відеоконференції на платформі для відеозустрічей Zoom.