04 березня 2021 року о 10.00 у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбудуться урочистості з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами 1 курсу.

У заходах візьмуть участь: ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, Голова Сумської обласної державної адміністрації, начальник ГУНП в Сумській області, керівництво Сумської філії ХНУВС.

Акредитація ЗМІ за тел. +38(066) 876-36-86, контактна особа Євгенія Думчикова, [email protected].

Адреса: м. Суми, вул. Доватора, 41

Додаткова інформація:

Курсанти Сумської філії ХНУВС навчаються за програмою «2 роки – курсант, 1 рік – слухач». Перший набір курсантів у кількості 74 особи було здійснено у 2019 році. Вже з 1 вересня 2021 року вони поповнять ряди Національної поліції Сумщини.