У Новосічанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася профорієнтаційна зустріч з випускниками: рядовим поліції Голубченко Альоною, яка навчається на 1-му курсі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та рядовим поліції Чалим Сергієм, який є курсантом 2-го курсу.

«Мої колишні учні розповіли про своє навчання у Сумській філії, проживання у казармі, що для них стало новиною, але в той же час ще одним важливим кроком до самостійного життя. Альона та Сергій ділилися враженнями і від практики в органах Національної поліції, - говорить класний керівник, - Але ж, найціннішим було – побачити своїх випускників щасливими, що навчаються у закладі, про якій мріяли. Думаю, вже незабаром, лави курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ поповняться нашими випускниками. І, знаючи своїх учнів, впевнена – наша безпека у надійних руках!»