Викладачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Ганіченко П.М., Волков Д.П. та інспектор філії старший лейтенант поліції Паніотов С.С. у рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні школи Путивльського району та м. Путивль.

Працівники філії надали інформацію про умови вступу та навчання, розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у філії та Університеті, а також надали повну інформацію про порядок проходження етапів кандидатами з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.