Провідний фахівець філії, викладач кафедри юридичних дисциплін Цвітана Баранова продовжує брати участь у вебінарах, які проводить відділ міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ.

Даний вебінар був присвячений темі: «Розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми». Спікерами вебінару стали: радник/тренер з кримінальних розслідувань Кріста Гранрот (Фінляндія) та радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Лівіу Веліча (Румунія). Дана тема була досконало відображена в презентації, після чого всіма учасниками заходу були поставлені питання до спікерів. Дані вебінарі є надзвичайно важливими, особливо для застосування отриманих знань на практичних заняттях зі здобувачами освіти.

Викладач філії висловлює особливу подяку відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ за організацію та проведення таких важливих заходів.