Наталія Дуравкіна прослухала вебінар «Higher Ed Institutions navigating in this changing world», що був проведений Карміном Грануччі, помічником директора з питань інтеграції Центру інформаційних послуг та технологій Бостонського університету, Джулією Келлер, директоркою «Enterprise Data & Integration Services» Сміт-коледжу та Дхананджайєм Бапатом, та старшим менеджером з технічного маркетингу продуктів компанії SnapLogic.

Лектори розповіли про інтеграцію різноманітних комп’ютерних програм та даних для ефективної автоматизації процесів навчання, що надає можливість неспеціалістам в ІТ сфері використовувати хмарні технології під час навчання.

Крім того, спікери розповіли про досвід їх навчальних закладів щодо швидкого масштабування дистанційного навчання, впровадження автоматизації навчання за дуже короткий проміжок часу у зв’язку з пандемією кароновірусної інфекції COVID-19.

Також обговорювалися такі питання:
- сучасні служби мобільних додатків та освітніх платформ;
- розроблення нових взаємодій між студентами та викладачами, які забезпечують їм доступ до дистанційного навчання;
- автоматизація освітнього процесу для ефективного навчання студентів за умов дистанційного навчання.