15 вересня 2020 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року з дотриманням усіх карантинних вимог.

Присутні хвилиною мовчання вшанували патріотизм, мужність, вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України.
100 першокурсників отримали курсантські погони.

Майбутніх поліцейських привітали заступник директора Департаменту персоналу МВС України Анатолій Нікітін, заступник начальника ГУНП в Сумській області полковник поліції Олег Кузмінков, ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, директор Сумської філії Сергій Лукаш.

Під час заходу Анатолій Нікітін та Дмитро Швець першокурсникам вручили символічні атрибути навчання – «Залікову книжку» та «Ключ до знань».

Урочистості завершилися виступом творчої студентської молоді та студентсько-курсантського Парламенту.