Шановні курсанти й студенти, командири та викладачі!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року!

Дорогі першокурсники! Цей день навіки закарбується у вашій пам’яті, адже від сьогодні ви вступаєте у новий, надзвичайно важливий і відповідальний етап свого життя! Служити та захищати – ці два слова стають для вас єдиним орієнтиром, дороговказом на все подальше життя!

Ви зробили правильний вибір – вступили до найкращого правоохоронного ВИШу України – Харківського національного університету внутрішніх справ. І протягом наступних років під керівництвом ваших наставників, командирів, викладачів ви, абсолютно упевнена, будете успішно оволодівати необхідними знаннями та навичками, що дозволять вам із честю та гідністю нести високе звання «поліцейський»!

Від усього серця бажаю, аби навчання давалося вам легко, а кожен день приносив задоволення від спілкування із дружнім колективом Університету. Хай кожен з вас вже з перших днів навчання відчує дружнє плече товариша! Здоров’я, успіхів та наснаги!

Слава Україні!

Голова Наглядової ради
Харківського національного університету внутрішніх справ
Ірина ЄФРЕМОВА