9 липня 2020 року науково-педагогічні працівники Сумської філії ХНУВС (завідувач кафедри юридичних дисциплін Панасюк О.В., завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Лук’янихіна О.А., доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Петровська С.А.) долучилися до участі у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі «Емпіричне правознавство: запрошення до дискусії».

Організатори та учасники заходу: Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса НАПрН України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Одеський державний університет внутрішніх справ, Всеукраїнська асоціація кримінального права, Кримінологічна асоціація України, Науково-дослідний інститут публічної політики і соціальних наук та інші.

Дискусія точилась навколо таких актуальних питань:

• Емпіричні дослідження в галузі права та правоохоронної діяльності, що це таке і для чого їх проводити?
  • Емпіричне правознавство – нова міждисциплінарна галузь?
  • Місце методів соціальних та поведінкових наук у галузі права та правоохоронної діяльності?

Захід відбувся за допомогою сервісу Zoom.

Як зазначили організатори, це перша наукова подія із серії запланованих онлайн-семінарів та інших заходів за даною темою, котра не залишила байдужим жодного з учасників.