Сьогодні у нашому сучасному соціумі волонтерство – дуже поширене явище, а бути волонтером під час карантину – треба мати мужність, добре серце та велике бажання.

Курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ активно беруть участь у волонтерській діяльності. Вони кожного дня допомагають літнім та самотнім людям, які сам на сам залишилися у чотирьох стінах. Сходити до крамниці за продуктами першої необхідності, скопати ділянку, нарубати дров, прибратися біля будинку, а також надати донорську допомогу – ось неповний перелік наших добрих справ.

Волонтери Сумської філії переконані, що саме від їхньої свідомості залежить майбутнє нашої країни. Це вони своїми думками та вчинками можуть змінити світ на краще, бо допомагаючи, людина відчуває прилив нової енергії та бажання жити і творити.