Однією з найболючіших проблем українського суспільства є проблема молодіжного безробіття.

Зважаючи на це, тема чергового засідання студентського наукового гуртка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Актуальні проблеми розвитку національної економіки в умовах глобалізації» - «Молодіжне безробіття в Україні та шляхи його подолання».

Із вступним словом до студентів-гуртківців звернулася керівник гуртка, к.е.н. Світлана Анатоліївна Петровська.

Із доповіддю виступили студенти 3 курсу Дмитро Скрипка та Артем Микитчик (науковий керівник к.е.н., доц. Наталія Марківна Нілова).

Тема доповіді виявилася актуальною і корисною, оскільки висвітлює проблемні моменти й практичні аспекти молодіжного безробіття в Україні та досвід іноземних країн.