З метою національно-патріотичного виховання та у рамках вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні студенти та курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні.

Саме 20 лютого є днем річниці найстрашніших днів Майдану, що увійшло в історію України як день, коли у столиці нашої країни було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін. Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Наше молоде покоління завжди буде пам’ятати подвиг Героїв України.