Мітітєл Ганна Іванівна
керівник Університету культури, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення 

Лебеденко Андрій Олексійович
завідувач клубу філії 

Ревіна Лілія Анатоліївна
художній керівник вокального ансамблю 

Шутка Віктор Павлович
художник філії


У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ на громадських засадах діє Університет культури, у рамках програми якого проводяться зі здобувачами та працівниками закладу вищої освіти різноманітні культурно-мистецькі заходи: творчі зустрічі з відомими людьми Сумщини, організовуються культпоходи до театрів, кінотеатрів міста, відвідуються концерти та художні виставки тощо.

У своїй роботі Університет культури тісно взаємодіє із керівництвом, структурними підрозділами філії та студентсько-курсантським Парламентом. До складу Університету культури входить Центр студентського дозвілля та студентський клуб, на базі якого працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальні ансамблі «Дивоцвіт» та «Курсанти», студія сучасної пісні, ансамбль танцю «Шарм», гурток художнього читання та інтелектуальний клуб «Запитай себе?».

Свої творчі здібності здобувачі освіти розкривають у різних культурно-масових заходах, серед яких найвагоміші: конкурс талантів «Знайомтесь - ми перший курс!», конкурс краси «Міс першокурсниця», конкурс сили та мужності «Містер Сумської філії», а також під час проведення тематичних та святкових концертів, фестивалів КВК та з нагоди державних та професійних свят.

За програмою Університету культури працюють досвідчені фахівці своєї справи, які співпрацюють із комунальними установами міста Суми, а саме: Сумським обласним академічним театром для дітей та юнацтва, Сумським Національним театром драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, Сумським фаховим коледжем мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, Сумською обласною філармонією, Сумською муніципальною галереєю.