Мітітєл Ганна Іванівна
керівник Університету культури, провідний фахівець відділення кадрового забезпечення 

Лебеденко Андрій Олексійович
завідувач студентського клубу філії 

Ревіна Лілія Анатоліївна
художній керівник вокального ансамблю 

Шутка Віктор Павлович
художник філії

Університет культури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ діє з метою збереження та збагачення кращих культурних традицій філії, вдосконалення розвитку сучасних напрямів мистецтва, створення сприятливих умов для реалізації творчих здібностей, духовного розвитку та художньо-естетичного виховання студентської та курсантської молоді.

У своїй діяльності Університет культури тісно співпрацює з керівництвом та структурними підрозділами філії, Сумською обласною філармонією, Сумським обласним театром для дітей та юнацтва, Сумським Національним театром драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, Сумським фаховим коледжем мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського, Палацом культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром».

У рамках програми Університету культури зі здобувачами та працівниками філії проводяться різноманітні культурно-мистецькі заходи, творчі зустрічі з відомими людьми Сумщини, організовуються культпоходи до театрів, кінотеатрів міста, відвідування концертів, художніх виставок тощо.

До структури Університету культури входить студентський клуб на базі якого працюють гуртки художньої самодіяльності: вокальний ансамбль «Дивоцвіт», «Курсанти», студія сучасної пісні, інтелектуальний клуб, хореографічний та художнє читання.

Серед традиційних культурно-мистецьких заходів Університету культури: конкурс талантів «Знайомтесь, ми перший курс!», конкурс краси «Міс першокурсниця», День філії, Масляна, святкові концерти до державних дат та професійних свят тощо.

В Університеті культури працюють досвідчені фахівці своєї справи.