Мінченко Олександр Вікторович
Директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: 40010, м. Суми, вул. Генерала Доватора, 41. Телефон: (0542) 66-76-95. Факс: (0542) 25-73-32. Email: scpppsumy@univd.edu.ua.

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських (інспекторів) патрульної поліції, слідчих (на базі вищої юридичної освіти), дільничних офіцерів поліції, інспекторів сектора реагування патрульної поліції (ізолятора тимчасового тримання), старших інспекторів-чергових.

На території центру розташовані навчальні корпуси, гуртожитки, три спортивних зали (ігровий, тренажерний та для занять з рукопашного бою); стрілецький тир на 25 м; мультимедійний тир; навчальні полігони з криміналістики і тактико-спеціальної підготовки; спортивне містечко, де є загальна і психологічна смуги перешкод, волейбольний майданчик, сучасне поле для міні-футболу зі штучним покриттям, майданчик для гімнастичних вправ та відпрацювання прийомів з тактики самозахисту; стройовий плац та ін.

Слухачами центру є представники Національної поліції з різних регіонів нашої держави, а саме: Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Київської областей.