Мінченко Олександр Вікторович
Директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції

Кочмак Дмитро Олександрович
Заступник директора центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює освітню діяльність у сфері професійної (професійно-технічної) освіти. Ліцензію Міністерства освіти і науки України на освітню діяльність за професією 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)» з ліцензованим обсягом 250 осіб (відповідно до протоколу № 134 засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 15.05.2019 року та наказу МОН від 15.05.2019 року № 509-Л «Про ліцензування освітньої діяльності») у сфері професійної (професійно-технічної) освіти отримано у 2019 році.

Згідно з рішенням Акредитаційної комісії України (протокол № 138 від 12.03.2020) Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ визнано атестованою за професією 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)» строком на 10 років.

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліції за такими спеціалізаціями:
- органи досудового розслідування (кваліфікація: слідчий);
- патрульна поліція (кваліфікація: поліцейський підрозділів превентивної діяльності);
- патрульна поліція (кваліфікація: поліцейський сектору реагування патрульної поліції);
- спеціальна поліція (кваліфікація: поліцейський підрозділів забезпечення).

Слухачами центру є представники Національної поліції з різних регіонів нашої держави, а саме: Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Київської та інших областей.

На території центру розташовані навчальні корпуси, гуртожитки, три спортивних зали (ігровий, тренажерний та для занять з рукопашного бою); стрілецький тир на 25 м; мультимедійний тир; навчальні полігони з криміналістики і тактико-спеціальної підготовки; волейбольний майданчик, сучасне поле для міні-футболу зі штучним покриттям; стройовий плац та ін.

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: 40010, м. Суми, вул. Василя Огієвського, 41.
Телефон: (0542) 66-76-95.
Email: [email protected].