Мінченко Олександр Вікторович
Директор центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції

Кочмак Дмитро Олександрович
Заступник директора центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітан поліції

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: 40010, м. Суми, вул. Генерала Доватора, 41. Телефон: (0542) 66-76-95. Факс: (0542) 25-73-32. Email: scpppsumy@univd.edu.ua.

Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліцію на посади поліцейських (інспекторів) патрульної поліції, слідчих (на базі вищої юридичної освіти), дільничних офіцерів поліції, інспекторів сектора реагування патрульної поліції (ізолятора тимчасового тримання), старших інспекторів-чергових.

На території центру розташовані навчальні корпуси, гуртожитки, три спортивних зали (ігровий, тренажерний та для занять з рукопашного бою); стрілецький тир на 25 м; мультимедійний тир; навчальні полігони з криміналістики і тактико-спеціальної підготовки; спортивне містечко, де є загальна і психологічна смуги перешкод, волейбольний майданчик, сучасне поле для міні-футболу зі штучним покриттям, майданчик для гімнастичних вправ та відпрацювання прийомів з тактики самозахисту; стройовий плац та ін.

Слухачами центру є представники Національної поліції з різних регіонів нашої держави, а саме: Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської та Київської областей.