Шановні здобувачі вищої освіти ХНУВС!

Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу "Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства" уже 9 жовтня 2023.

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development - TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.

Левіт інститут в межах своєї програми працює з студентами-юристами та юристами впродовж двох семестрів – 10 тижнів восени та 10 тижнів весною (Одна пара в тиждень). Осінній семестр 2023-2024 навчального року стартує 9 жовтня та відбуватиметься онлайн (Zoom).

Даний курс викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою без перекладу.

Відвідавши 80% пар, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу.

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити літнє стажування протягом трьох тижнів у онлайн або офлайн форматі.

Для реєстрації на даний курс, будь ласка, пройдіть за посиланням та заповніть форму - https://forms.gle/tJRrab4euAHgdu4s7 

Кінцева дата реєстрації 05.10.2023.

Більш детальна інформація за посиланнями:
http://leavittinstitute.org 
https://www.facebook.com/TLIWorldwide 
https://www.youtube.com/channel/UCOmBlg4kcD1pjLGVChVrH4w 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС ([email protected]).