17-19 вересня 2021 року, на запрошення Ради молодих юристів України спільно з ЮК «Legal House», доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна, взяла участь у проведенні табіру із захисту бізнесу «White-collar Camp 2021.

Метою заходу було об’єднання молодих правників та зосередження на останніх тенденціях практики захисту бізнесу.

Для учасників було проведено майстер-класи та дискусії від ТОР-адвокатів з питань захисту бізнесу, гра-тренінг «Обшук на підприємстві», рольова гра-тренінг «Допит», тренінг «Процесуальне інтерв'ю», тренінги з Soft skills для юриста, Case Study (розбір реальних кейсів).

Всі учасники отримали нові знання, корисний нетворкінг, натхнення для креативних ідей та задоволення від спілкування з колегами.