Під час табірного збору у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено серед курсантів-першокурсників прослуховування до вокальних гуртків.

Захід проводився з метою художньо-естетичного виховання, виявлення здібних, талановитих курсантів, які поповнять ряди творчої молоді та будуть реалізовувати свої здібності у гуртках художньої самодіяльності.

Даний захід відбувся у форматі конкурсу-караоке «Пісня буде поміж нас», де курсанти мали можливість продемонструвати свої вокальні здібності.

У ході прослуховування завідувач студентським клубом Андрій Лебеденко та керівник вокального ансамблю Лілія Ревіна відібрали багато талановитих курсантів до вокальних ансамблів «Дивоцвіт», «Курсанти» та студії сучасної пісні.

Захід відбувся «просто неба», пройшов цікаво із піднесеним настроєм.