Сьогодні, 6 вересня, під час презентації пріоритетних напрямів та проєктів Міністерства внутрішніх справ України очільник відомства представив новосформовану команду.

Денис Монастирський розповів, що першим заступником міністра внутрішніх справ став Євген Єнін.

«Євген Єнін – досвідчений політик, який координуватиме діяльність цілого ряду структур МВС, включно з Національною поліцією», – повідомив міністр.

Заступник міністра Богдан Драп’ятий буде відповідати за зв’язки з Верховною Радою та діяльність сервісних центрів МВС.

Мері Акопян координуватиме та супроводжуватиме міжнародну діяльність Міністерства внутрішніх справ.

Заступник очільника МВС Олександр Гогілашвілі продовжить роботу щодо формування державної політики з протидії наркоманії та наркозлочинності.

Заступник міністра Ігор Бондаренко відповідатиме за цифрову трансформацію та цифровізацію сервісів системи МВС. 

Сергій Гончаров продовжить роботу на посаді заступника міністра у напрямку реалізації міжнародних проєктів, які закладені в діяльності МВС і передбачають багаторічну реалізацію (контракт з Airbus Heliсopters щодо постачання французьких вертольотів для Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, контракт з OСЕА щодо  виготовлення і поставку для потреб системи прикордонної безпеки 20 прикордонних патрульних катерів тощо).

Заступниця міністра Катерина Павліченко продовжить роботу в напрямі дотримання прав людини, протидії гендерному насильству та гендерної рівності.

Департамент комунікації МВС України