04 вересня у обласному центрі відбулися міські заходи із нагоди святкування 366-ї річниці міста Суми.

Урочистості розпочалися зі студентської ходи закладів вищої освіти міста. Очолили колону здобувачів вищої освіти сумських вишів міський голова, представники міської влади та директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш. Разом із курсантами та студентами вони пройшли центральною вулицею міста до Молодіжного центру «Романтика», де відбувся студентський фестиваль «Місто, що єднає молодь».

Фестиваль відкрили Молодіжним гімном м. Суми. Із привітальним словом до студентської молоді звернувся Сумський міський голова Олександр Лисенко та побажав бути активними, здобувати знання, наполегливо працювати над собою, будувати великі плани на майбутнє. Щаслива молодь – прогресивне місто.

Після урочистої промови відбулося нагородження з нагоди Дня міста. Представники Сумської філії провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл, курсант 2 курсу Микола Сіроштан, студентка 3 курсу Ельвіра Спориш були відзначені грамотами Сумського міського голови. Відзнаку народного депутата України отримала голова Студентсько-курсантського парламенту Сумської філії, студентка 4 курсу Марина Гайдар.

На студентському фестивалі, ведучим якого був курсант 2 курсу Микола Сіроштан, заклад вищої освіти представили: вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник Лілія Ревіна), солісти студії сучасної пісні Річард Петренко, Тетяна Бикова (керівник завідувач клубу Андрій Лебеденко), патріотичну хореографічну постанову «Повертайся живим» виконали курсанти 2 курсу Анна Аушева та Роман Таганський, а студентський флешмоб «Над Україною» презентували студенти 1 курсу.

Свято пройшло яскраво і динамічно.