13 січня до поліції звернулись батьки двох 12-річних сумчанок та повідомили, що вранці дівчатка пішли до школи та назад не повернулись, на дзвінки не відповідають, їх місцезнаходження невідоме.

Негайно розпочалися пошуки дітей, до яких були залучені особовий склад управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області, Сумського районного управління поліції та курсанти Сумської філії, які наразі проходяться навчальну практику у практичних підрозділах Національної поліції.

Поліцейські прочісували територію міста, спілкувалися з друзями та однолітками дівчаток. І така злагоджена та плідна робота дала позитивний результат – зниклих було знайдено.

Школярки пояснили, що вирішили погуляти містом та затримались. Наразі життю та здоров’ю дівчат нічого не загрожує, їх передано рідним.

Пишаємося своїми вихованцями.