Новорічно-різдвяні свята в Україні продовжуються. Традиційно, 12 днів після Різдва Христового називають Святками і тривають вони аж до Водохреща 19 січня. Напередодні Старого Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначають Щедрий вечір.

Тож у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ 13 січня у переддень Старого Нового року відбулися новорічні щедрування «Щедрий вечір, добрий вечір» за участі творчих особистостей, здобувачів та викладачів із метою вшанування традицій, обрядів та багатовікової культури українського народу, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних поколіннями.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає усіх із прийдешнім святом! Бажаємо усім здоров’я, бути щасливими, один одного шанувати і Божої настанови не забувати. Зі Старим Новим роком!