6 січня 2022 року викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Ірина Майсун успішно закінчила курс «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право».

В умовах міжнародного збройного конфлікту на території України важливе значення має поширення знань із міжнародного гуманітарного права, яке забезпечує захист жертв війни та обмежує засоби й методи ведення воєнних дій. Включення компетентностей із міжнародного гуманітарного права до Державного стандарту профільної школи обумовлює необхідність знати й розуміти сутність та основні поняття МГП освітянами, особливості викладання цих тем у закладах освіти.

Цей курс був розроблений групою експертів-практиків Української Гельсінської спілки з прав людини та Товариства Червоного Хреста України за підтримки Міністерства освіти та науки України.