Рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої від 21 грудня 2021 року (протокол № 20) акредитовано освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Правоохоронна діяльність (поліцейські) за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сертифікат про акредитацію, виданий строком на 5 років, свідчить про можливість подальшої якісної підготовки кваліфікованих фахівців.

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми Олену Маркову, науково-педагогічних працівників філії, структурні підрозділи університету та курсантів із успішним проходженням акредитації та дякуємо за командну роботу, згуртованість та професіоналізм! Адже об’єктивна оцінка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти підтверджує якісну підготовку здобувачів вищої освіти та високий професіоналізм колективу!