Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Дуравкіною було організовано участь студентів філії Марини Гайдар, Владислава Витвіцького, Елвіна Джамалова, Вікторії Островерхової та Аль Хататнех Месун у ХІІІ Всеукраїнському правовому ВІП-турнірі серед студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти України.

Метою турніру було сприяння розвитку правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Правовий турнір проходив онлайн на платформі Zoom у 3 тури: груповий, півфінал і фінал. До 2 туру вийшло 4 команди, серед яких команда студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ «Неперевершена п’ятірка».

Вітаємо наших студентів у четвірці лідерів турніру!