У рамках виконання плану заходів Харківського національного університету внутрішніх справ до Міжнародного дня боротьби з корупцією у 2021 році студентка 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Правоохоронна діяльність» Влизько Альбіна під керівництвом доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Парфентій Людмили Анатоліївни прочитала для учнів 11 класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 імені Героя України Олександра Аніщенка лекцію на тему «Корупція у сфері освіти: причини і методи запобігання». Було розглянуто причини виникнення корупції у сфері освіти, її масштаби та прояви в освітній системі України, а також окреслено основні напрями антикорупційних заходів як на рівні держави, так і на рівні окремих учасників освітнього процесу.

Також учнів було ознайомлено з основними аспектами вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС, а студентка поділилася особистими враженнями стосовно переваг навчання саме в нашому закладі вищої освіти. Крім того, з метою виявлення професійних здібностей до юридичної діяльності було проведено експрес-тестування майбутніх абітурієнтів через Google Forms.