Викладачі Сумської філії ХНУВС активно впроваджують принципи практикоспрямованого навчання у процесі викладання іноземної мови з метою підвищення якості професійної підготовки майбутніх правників.

Викладач кафедри гуманітарних дисциплін Анна Решитько організувала та провела дистанційне бінарне заняття для здобувачів вищої освіти 1 курсу на тему «Essence of law» разом із практикуючим юриcконсультом Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського», адвокатом Вікторією Волоховою.

Під час заняття пані Вікторія поділилась власним професійним, практичним досвідом, наголосила про важливость як теоретичних знань, так і практичних умінь та навичок майбутнього юриста. Отримана інформація розширила горизонти бачення здобувачів вищої освіти щодо можливостей та перспектив у сфері права.

Щиро дякуємо Вікторії Волоховій за зустріч і бажаємо подальших професійних успіхів!