У День гідності та свободи курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом куратора, старшого викладача кафедри юридичних дисциплін Цвітани Скорини, вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які брали й надалі беруть участь у війні на сході країни, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Вони віддали життя за те,щоб над нами сьогодні було мирне небо!Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для нас,- зазначила Цвітана Сергіївна.

Україна - територія гідності і свободи. Давайте зберігати і оберігати цей скарб!