Професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко та начальник відділу інформації і використання документів Державного архіву Сумської області Інна Гончарова провели практичне заняття з дисципліни «Вступ до правових досліджень» для студентів 1 курсу.

Науковий співробітник архіву ознайомила здобувачів вищої освіти Сумської філії з непростим алгоритмом пошуку архівних першоджерел, із каталогами архіву, складом і змістом архівних документів, історією їх формування.

Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з рідкісними документами архіву юридичної тематики, зокрема, з протоколами судових засідань Глухівських сирітських та інших судів ХVIII cт. Подібні заняття значно підвищують зацікавленість студентів в організації самостійних наукових досліджень, удосконалюють їх організацію, сприяють пошуку справжньої новизни, дотримання академічної доброчесності.