У рамках профорієнтаційної роботи Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та проведення Тижня права доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Надія Сапич зустрілася із учнями 11-А та 11-Б класів Сумської ЗОШ №18.

Під час бесіди «Починай кар’єру з нами!» гостя розповіла про специфіку юридичної професії, її важливість для суспільства і широкий перелік посад, котрі можуть займати випускники, – юрист, прокурор, оперуповноважений, адвокат, помічник адвоката, суддя, нотаріус, судовий секретар і багато інших престижних посад. Гостя наголосила на перевагах професії, перспективи працевлаштування у підрозділах Національної поліції і необхідність правових знань будь-якій сучасній людині. Детально розповівши про умови вступу і підготовки фахівців у Сумській філії ХНУВС за спеціальностями 081 Право і 262 Правоохоронна діяльність, Надія Сапич запросила учнів на День відкритих дверей.