До уваги стейкхолдерів: здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників!

У зв’язку з щорічним моніторингом та переглядом освітніх програм Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».


Відкрита зустріч із членами експертної групи

Увага!!! 25 січня 2024 року 15:00 – 15:40 відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи.


Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.


"Плетіння сіток: волонтерство як мережа підтримки та співпраці"

28 березня курсанти другого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Крупецьких Дмитро, Корж Володимир, Малофєєв Кирило, Левченко Поліна, Овчаров Олександр та Пономаренко Катерина разом із провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення Ганною Мітітєл допомагали у волонтерському центрі «Моторний вулик». Цього дня спільно з волонтерами центру сплели весняну маскувальну сітку розміром 6х8, яка стане захистом для наших військових.


Участь у роботі консультативної зустрічі для місцевих рад та мешканців територіальних громад Вінницької області

26 березня відбулась Консультативна зустріч для місцевих рад та мешканців територіальних громад Вінницької області з актуальних правових питань життєдіяльності в умовах воєнного стану. Вона була організована Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування, Харківським національним університетом внутрішніх справ та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.


На засіданні проблемної групи обговорювали тіньову економіку в Україні під час війни

Тіньова економіка становить загрозу національній безпеці держави та унеможливлює побудову стабільної та процвітаючої економічної системи. Детінізація економіки України є особливо актуальною саме зараз, коли триває війна. Оскільки в умовах воєнного стану Україні потрібна економічна та політична стабільність, а без процесу детінізації економіки цього досягти неможливо.


Плетіння маскувальних сіток: єднання заради перемоги

Курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують активну волонтерську діяльність із плетіння маскувальних сіток, які є рятівним щитом для військових, техніки та окопів, роблячи їх менш помітними для ворога.


Кращі практики дотримання академічної доброчесності в Україні та за кордоном розглянули на засіданні наукового гуртка «VERITAS»

Відбулося чергове засідання студентсько-курсантського наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС за темою «Практики дотримання академічної доброчесності в університетах України, Європи та Сполучених Штатах Америки». Академічна доброчесність є надзвичайно важливим елементом освітнього процесу. Міжнародний центр академічної доброчесності наголошує, що «коли суспільні освітні установи пронизані доброчесністю, вони допомагають у створенні міцнішої громадянської культури суспільства як цілого».


Курс «Гендерна чутливість в освіті»

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова успішно завершила програму підвищення кваліфікації (участь у вебінарі) «Гендерна чутливість в освіті». Метою даного вебінару було ознайомлення з поняттям «ґендерна чутливість» для створення в освітньому закладі ґендерно чутливого освітнього простору, тобто простору без ґендерних стереотипів і дискримінацій, у якому люди здатні й готові виявляти, помічати, аналізувати та реагувати на все, пов’язане з ґендерною нерівністю та ґендерними стереотипами.


Про кліпове мислення і його використання для навчання говорили на вебінарі

Розуміння психологічних особливостей аудиторії студентів, з якою працюєш, є важливою передумовою вибору адекватних форм та методів навчання з метою досягнення запланованих результатів навчання в конкретній освітній компоненті. У з в’язку з цим участь завідувачки кафедри соціально-економічних дисциплін канд. екон. наук, доцентки Олени ЛУК’ЯНИХІНОЇ у вебінарі «Кліпове мислення: що варто знати для навчання», є корисною і пізнавальною. В межах заходу було розширено спектр знань про властивості кліпового мислення та причини його виникнення, негативний і позитивний вплив кліпового мислення на навчання і як організувати навчання аудиторії, котра має кліпове мислення.