До уваги вступників!!!

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ оголошує ДОДАТКОВИЙ НАБІР на спеціальності 081 Право (на основі повної загальної середньої освіти, ОКР «молодший спеціаліст» та ступеня вищої освіти «бакалавр») та 262 Правоохоронна діяльність (на основі ступеня вищої освіти «бакалавр»).


Практично-орієнтоване заняття на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Для студентів-правників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено інтегроване заняття у рамках дисципліни «Особливості практичного права».


До Дня партизанської слави у Сумській філії ХНУВС було проведено для першокурсників виховний захід «Сумщина – колиска партизанського руху»

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування подвигу учасників боротьби з нацизмом у лавах партизанського руху, світлої пам'яті полеглих на фронтах Другої світової війни.

Партизанський рух був воістину всенародною боротьбою проти нацистських загарбників, і за своїми масштабами одним із найпотужніших в Європі. Подвиг партизанів і підпільників у 1941-1945 роках назавжди залишиться в нашій пам’яті та нашій історії.


Профорієнтаційна робота викладачів і слухачів Сумської філії у КУ Сумська ЗОШ № 27

Першою складовою системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті є профорієнтаційна робота серед зацікавлених осіб, особливо учнівської молоді нашого регіону, участь у якій беруть не тільки викладачі, а й здобувачі вищої освіти Сумської філії ХНУВС. Відповідно до планів профорієнтаційної роботи і завдяки співпраці з керівництвом школи завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін к.е.н., доцент Лук’янихіна Олена Анатоліївна провела профорієнтаційну роботу серед учнів 11-х класів КУ Сумська ЗОШ I-III ст. № 27.

 


СПОРТИВНА СПАРТАКІАДА «СТАРТИ НАДІЙ»

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно відбулася спортивна Спартакіада «Старти надій» серед студентів 1 курсу, присвячена Дню фізичної культури і спорту, яка була організувана та проведена доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Тетяною Білоус.

На святковому заході була присутня майстер міжнародного спорту, учасниця чотирьох зимових Олімпіад, багаторазова переможниця чемпіонатів Європи та України з лижних перегонів, викладач фізичної культури Комунальної установи Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 місто Суми Тетяна Антипенко, яка виступила з вітальним словом до першокурсників, побажала їм сили, витримки, терпіння, спортивного духу та обов’язково займатися фізичною культурою!


Чергова профорієнтаційна зустріч

21 вересня 2021 року старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Колесник Мариною Олександрівною проведено профорієнтаційне заняття для учнів 11-х класів КУ ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка.


Профорієнтаційна робота у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 м. Суми

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Білоус відвідала Комунальну установу Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №20. Вона зустрілася з учнями 11-х класів, розповіла їм про професію юриста та перспективи, які надає юридична освіта.


Профорієнтаційна робота у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 ім. Д.І. Турбіна м. Суми.

У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Білоус відвідала Комунальну установу Сумська ЗОШ І-ІІІ №15 ім. Д. Турбіна. Вона зустрілася з учнями 11-х класів, розповіла їм про професію юриста та перспективи, які надає юридична освіта.


У Сумській філії ХНУВС відбулися змагання з волейболу

14 вересня 2021 року з метою організації перевірки спортивної підготовки, розвитку фізичних здібностей, змістовного дозвілля студентів та популяризації здорового способу життя у Сумській філії ХНУВС пройшли змагання з волейболу. У заході взяли участь збірні команди 1-4 курсів денної форми навчання.


White Colar Camp

17-19 вересня 2021 року, на запрошення Ради молодих юристів України спільно з ЮК «Legal House», доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Дуравкіна, взяла участь у проведенні табіру із захисту бізнесу «White-collar Camp 2021.