Вид наукової роботи Назва Бібліографічний опис
1 тези доповіді До питання про процесуальний порядок розслідування нерозкритих кримінальних проваджень

Соловйова Л.М. До питання про процесуальний порядок розслідування нерозкритих кримінальних проваджень/ Л.М.Соловйова //Актуальні проблеми правової науки і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції: Матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції. Суми, видавничий дім "Ельдорадо". 2017. С.153-155.
2 стаття ПРОБЛЕМИ СПІВВІДНОШЕННЯ ПОНЯТЬ «НЕВСТАНОВЛЕННЯ» І «НЕДОВЕДЕНІСТЬ» ОБСТАВИН, ЩО СТАНОВЛЯТЬ ЗМІСТ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Соловйова Л.М. ПРОБЛЕМИ СПІВВІДНОШЕННЯ ПОНЯТЬ «НЕВСТАНОВЛЕННЯ» І «НЕДОВЕДЕНІСТЬ» ОБСТАВИН, ЩО СТАНОВЛЯТЬ ЗМІСТ ПРОЦЕСУАЛЬНОГО РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ/ М.О.Колесник, Л.М.Соловйова //Приватне та публічне право 4, м.Суми, 2017 С.124-127.
3 тези доповіді До питання про поняття кримінального правопорушення та кримінального проступку

Соловйова Л.М. До питання про поняття кримінального правопорушення та кримінального проступку/Л.М.Соловйова// Актуальні проблеми правової науки і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції: Збірник матеріалів IX науково-практичної конференції. Сумська філія ХНУВС. Суми видавничий дім "Ельдорадо", 2016. С.170-172.
4 тези доповіді До питання про закриття кримінального провадження за не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді

Соловйова Л.М. До питання про закриття кримінального провадження за не встановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді/ Л.М.Соловйова// Сучасні проблеми правового та соціального розвитку держави:тези доповіді V Міжнародної науково-практичної конференції. Харків. 2016. С.229-233.
5 тези доповіді Впровадження угоди про визнання вини в українському кримінальному процесі

Соловйова Л.М. Впровадження угоди про визнання вини в українському кримінальному процесі/Л.М.Соловйова//Держава і право: проблеми становлення і стратегія розвитку. Збірник матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції/ Сумська філія ХНУВС.- Суми: Видавничий дім "Ельдорадо", 2015. С144-146.
6 тези доповіді ДО ПИТАННЯ ПРО СТАТУС СЛІДЧОГО У СУЧАСНОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

Соловйова Л.М. ДО ПИТАННЯ ПРО СТАТУС СЛІДЧОГО У СУЧАСНОМУ КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ / Л.М.Соловйова//ВПРОВАДЖЕННЯ НОВОГО КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ В ПРАВООХОРОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС: ДОСВІД ТА ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ Матеріали науково- практичної конференції. м.Харків-2013.С.185-190.