06 грудня відбулась позачергова конференція Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Під час заходу директору Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергію Станіславовичу Лукашу вручено подяку за активну участь у спортивному житті Організації, багаторічну плідну співпрацю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток і процвітання Динамівського руху на Сумщині.

Крім того, на заході були підведені підсумки змагань ГО СОО ФСТ «Динамо» за програмою «Динаміада–2019», присвячених 95-ій річниці від дня утворення ФСТ «Динамо», серед команд КФК силових структур та правоохоронних органів області, за результатами яких команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ виборола третє місце.

Вітаємо команду філії з перемогою та бажаємо подальших успіхів!