Під керівництвом викладача кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Цвітани Сергіївни Баранової було проведено бінарне заняття для студентів 3-го курсу денної форми навчання з дисципліни кримінальне право на тему: ««Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту» за участю начальника відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП УПП в Сумській області, капітана поліції Худінова Олександра Анатолійовича.

Начальником відділу було доведено до студентів статистику дорожньо-транспортних пригод по Сумській області, роз’яснено схему ведення справ від пошуку авто, зниклого з місця події, до винесення рішення. Студенти цікавились про роботу відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, вимоги до патрульних та найбільш резонансні дорожньо-транспортні пригоди.