На базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС проведено змагання з настільного тенісу серед команд студентів 1-4 курсів та курсантів. Всі учасники змагань мали змогу вибороти призові місця в наступних видах: в командному заліку, особистому заліку та у парах.

Чемпіонами Філіі в командному заліку стали студенти III курсу (Токаренко О., Джамалов Ф., Казбан Д.), друге та третє місця посіли команди курсантів та студентів II курсу.

Чемпіоном філії в особистому заліку став студент III курсу Олександр Токаренко, друге та третє місця вибороли курсанти Кошман Ілля та Пономарь Євген.

Перемогу на змаганнях у парах отримала команда курсантів у складі Пономаря Євгена та Кошмана Ілллі.