Днями доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Виганяйло стала учасником Всеукраїнського науково-методичного семінару «Безпека особистості в цифровому середовищі: правові, психологічні та технологічні аспекти», який проходив на базі Державного науково-дослідного інституту Міністерства внутрішніх справ України, м. Київ. Для проведення використовувалась комунікаційна технологія ZOOM.

Модераторами заходу виступили Криволапчук Володимир, перший заступник директора Державного науково-дослідного інституту МВС України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України та Процик Любов, голова Ради молодих вчених ДНДІ МВС України, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії психологічного забезпечення Державного науково-дослідного інституту МВС України, кандидат психологічних наук.

До уваги слухачів були підготовлені теми:

- Актуальні питання протидії кіберзлочинам в Україні (Сергій Липка).
- Культура кібербезпеки для всіх та кожного окремо (Володимир Міщенко).
- Просвітницькі заходи щодо забезпечення безпеки особистості в цифровому середовищі: досвід Харківського національного університету внутрішніх (Рвачов Олексій, м. Харків).
- Досвід використання 3D моделювання у навчальному процесі (Ісмайлов Карен, м. Одеса).
- Безпека в хмарно орієнтованих системах навчання (Коваленко Валентина, Мар’єнко Майя, Сухіх Аліса).
- Актуальні виклики та загрози безпеці неповнолітніх у інформаційному просторі (Ковальчук Алла).
- Особливості висвітлення дитячих смертей прес-службами МВС: медіа психологічні ефекти (Найдьонова Любов).
- Інтернет-залежність як соціально-психологічна проблема (Бойко-Бузиль Юлія).
- Емоційний інтелект особистості в контексті її психологічної безпеки (Лапченко Інна).
- Страх як бренд політичного маніпулювання в інформаційному середовищі (Свідерська Ольга).
- Використання екстремістами мережі Інтернет: правові проблеми виявлення та протидії в Україні (Ірха Юрій).
- Нормативно-правові акти України, їх наслідки як інструмент впливу на психіку громадян: екологічність та перспективи. (Корсакевич Святослав).

Захід був змістовним та цікавим, а учасники науково-методичного семінару отримали ґрунтовну та актуальну інформацію.