У Станиці Луганській слухач Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Рубцов разом із поліцейським сектору ювенальної превенції Щастинського районного управління Олександром Замогильним провели профорієнтаційну зустріч з випускниками Станично-Луганської загальноосвітньої школи №1.

Майбутнім вступникам розповіли про професією поліцейського, та детально довели інформацію щодо умов вступу до Сумської філії ХНУВС та Університету.

Учням продемонстрували фільм «Один день із життя курсанта» аби вони детально ознайомилися зі специфікою навчання курсантів.

Майбутні вступники задавали дуже багато запитань щодо вступу та отримали всю необхідну інформацію від представника Сумської філії ХНУВС.