Фундаментальні права людини є складним і багатовимірним явищем, їх розвиток, походження, призначення – це одна з споконвічних проблем історичного, соціально-культурного розвитку людства, яка нараховує сторіччя і перебуває в центрі уваги політичної, правової, етичної, релігійної, думки. Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Майсун Ірина взяла участь у вебінарі «Історія розвитку прав людини у світі».

Протягом двох годин, дякуючи спікерці Саші Делеменчук, були розкриті питання з теоретичного та практичного аспекту міжнародної системи захисту прав людини, включаючи історію системи та її сучасну кризу, а також шляхи її подолання. Вебінар проведено ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фондації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.