Слухачі Сумської філії ХНУВС дільничні офіцери поліції з метою проведення профорієнтаційних заходів відвідали школи Кропивницьої, Луганської та Сумської областей. Єгор Кривошей відвідав ЗОШ № 31 та № 4 в м. Кропивницький, Катерина Каліновська провела лекцію в Тернівській ЗОШ Сумської області, Юлія Петренко завітала до Новопсковського професійного аграрного ліцею Луганської області.

Учням була надана інформація щодо умов вступу на навчання до філії, правил подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, роз’яснено особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля здобувачів вищої освіти. А також були надані вичерпні відповіді на питання учнів стосовно навчання.

Після завершення заходу усі бажаючі отримали інформаційно-агітаційні матеріали з детальною інформацією про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.