25 березня 2021 року відбулось засідання студентсько-курсантського наукового гуртка «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС на тему «Специфіка деформацій правосвідомості». Засідання пройшло у формі круглого столу за участю курсантів та студентів Сумської філії ХНУВС, доцента кафедри Тетяни Геращенко (науковий керівник гуртка), професора кафедри Валентини Василенко, доцента кафедри Тетяни Білоус та практичного працівника Департаменту патрульної поліції в місті Суми, старшого сержанта поліції Ігоря Ілляшенка.

Модератор засідання Тетяна Геращенко запропонувала розглянути цілий комплекс питань, пов’язаних зі специфікою правосвідомості, її проявів та соціальних деформацій. Змістовні й цікаві доповіді підготували учасники круглого столу: Анна Мартиненко «Деформації правосвідомості як чинники протиправної поведінки особи», Євген Трофименко «Причини деформацій правосвідомості», Юлія Гаврющенко «Особливості деформацій правосвідомості», Владислав Забіла «Види деформацій правосвідомості», Єва Тесленко «Деформація правосвідомості працівників національної поліції».

На засіданні відбулось жваве обговорення ключових питань означеної проблематики. Ігор Ілляшенко охарактеризував праксеологічні аспекти деформацій суспільної правової свідомості в Україні. Валентина Василенко зосередила увагу на комунікативних, а Тетяна Білоус – на психологічних особливостях деформацій правосвідомості.

Учасники засідання дійшли спільної думки про необхідність продовження наукових досліджень цієї актуальної теми з урахуванням її багатоаспектності.