У рамках профорієнтаційних заходів кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС доцентом кафедри Мариною Василенко була проведена екскурсія та практичний тренінг для юнаків 11 класу ССШ № 2 імені Д. Косаренка до ЦППП «Академія поліції» Сумської філії ХНУВС.

Випускникам була надана можливість потренувати навички прицільної, швидкісної і тактичної стрільби, швидкість реагування та влучність за допомогою інтерактивного лазерного стрілецького тренажеру зі зброї максимально наближеної до реальної за формою та вагою.

Майбутнім абітурієнтам була надана інформація щодо умов вступу на навчання до філії, правил подання документів, роз’яснено особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, дозвілля студентів. Також учням були надані вичерпні відповіді на питання стосовно навчання за різними спеціальностями та спеціалізаціями, наявності військової кафедри, гуртожитку, матеріально-технічної бази, вартості навчання.