26 березня 2021 року об 11:00 Сумська філія спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ за участі ELSA Sumy проводить Всеукраїнський вебінар з кримінального права на тему «Гендерний брендинг: бути чи не бути відповідальності за сексизм».

Захід відбудеться в онлайн режимі на платформі ZOOM.

Посилання на підключення:

Код доступа: UDq30x

Модератор вебінару: провідна фахівчиня, викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Цвітана БАРАНОВА.

Спікери заходу: коуч-менторка проєктів, медіаекспертка, голова ГО «ВІК МОЖЛИВОСТЕЙ», організаторка Студії фінансової культури Ліліана СЕМЕНЮТА; професор кафедри кримінального права і кримінології факультету №1, доктор юридичних наук, професор Юрій ОРЛОВ; помічниця ректора з гендерних питань, кандидат юридичних наук Оксана ЦУКАН; старша викладачка кафедри юридичних дисциплін Марина КОЛЕСНИК, завідувачка сектору зовнішньої реклами відділу з питань дизайну міського середовища Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Наталія ТРОЯНОВСЬКА.

За додатково. інформацією звертатися до модератора заходу Цвітани Баранової (тел. 066-45-88-018).