Усі по-різному оцінюють престиж юридичної професії. Однак найоб’єктивніше це можуть зробити ті, хто працює в цій сфері. Своїми враженнями від юриспруденції, емоціями та натхненням від професії юриста для учнів Стецьківської та Хотінської спеціалізованої школи Сумського району поділілася доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Яна Садикова.

Профорієнтаційні заходи не повинні починатися з питання про оплату чи кількість років навчання. Учню насамперед потрібно зрозуміти, що вибір професії - це один перших найвідповіальніших кроків в майбутнє доросле життя. Вибір професії має враховувати і її престижність, і перспективи, і всі складнощі шляху її здобуття.

На жаль, карантинні обмеження трішки змінили формат спілкування, однак воно було цікавим для обох сторін діалогу, корисним та, сподіваємося, дозволить молоді остаточно визначитися у позиції майбутньої професії.