Невід’ємною частиною формування особистості, вагому роль грає відвідування театру. Його Величність Театр - впливає, збагачує та надихає людину, дарує їй радість зустрічі з таємним та загадковим його мистецтвом.

Для студентів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кожен похід до театру перетворюється на справжнє свято.
Так, перегляд у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва вистави, створеної за мотивами твору Костянтина Сергієнка «До побачення, Яр» або «Собаки» дуже вразив студентів не лише грою акторів, пластичними сценічними постановками, декораціями, світлом рішенням, а й змістовністю та сюжетом.

Вистава не залишила нікого байдужим, вона була досить зворушливою, сповнена глибоким драматизмом про бездомних тварин. На думку студентів, духовність починається з малого, треба просто любити і захищати «братів своїх менших».