«Поезія - це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі».

Л. Костенко

Напередодні Всесвітнього Дня поезії у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено літературно-поетичне свято «Безсмертний дотик до душі», епіграфом якого стали слова відомої української письменниці Ліни Костенко «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».

На початку свята ведуча, студентка 1 курсу Юлія Тригуб наголосила, що поезія – займає почесне місце серед найкращих винаходів людства, і багато віків люди намагаються розумом пояснити чудо поезії. Тому у Сумській філії традиційно вшановують її величність – Поезію.

Цього року декламували поетичні рядки Ліни Костенко, Лесі України, Тараса Шевченка, Ганни Світличної шанувальники художнього слова: завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Надія Михайлівна Демиденко, провідний фахівець філії Цвітана Сергіївна Баранова, студентки Євгенія Коваленко та Ілона Ніколенко (2 курс), Аль Хататнех Месун Мея та Юлія Ніштенко (1 курс).

Свято пройшло у родинному колі поетичного спілкування. Наприкінці свята провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл зазначила, що поезія - це найпрекрасніше в житті людині. Поезія - єднає, збагачує і возвеличує людину. Любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!