11 березня 2021 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко та провідний фахівець відділення організації служби, капітан поліції Валерій Карабай з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали батьківські збори школярів 10 та 11 класів Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Присутні на зборах із зацікавленістю переглянули відео про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ та життя курсантів, уважно прослухали інформацію про університет та отримали вичерпні відповіді на численні запитання щодо умов навчання курсантів та студентів, особливостей подання документів для курсантів та подальшого працевлаштування випускників. Також присутні на зборах отримали інформаційні буклети з інформацією для абітурієнтів.